معرفی

گروه راهبران در سال 1389 با حضور جمعی از متخصصان به منظور توسعه کسب و کار علمی و با هدف بستری سازی، شناسایی، استفاده و بومی سازی علوم مدیریتی مورد نیاز سازمان های تولیدی و خدماتی کشور شکل گرفت و سعی نمود تا با ایجاد سازمان های تخصصی و استفاده از فارغ التحصیلان داخلی ماموریت خود را به سرانجام برساند.
بدین منظور پس از کسب تجربیات بسیار در رابطه با سیستم های مدیریتی مانند ISO و بررسی های انجام شده و همچنین نیاز واحدهای تولیدی و خدماتی به الزامات استانداردهای مذکور جهت افزایش بهره وری، گروه مذکور با هدف مشاوره، آموزش و استقرار استانداردهای مرتبط در سال 1389 توسط کارشناسان وقت شکل گرفت و با افزایش زمینه های کاری واحد مذکور، جهت ارائه خدمات موثرتر و بیشتر به مشتریان طرف قرارداد پیگیری و بررسی های استقلال حقوقی آن نیز مانند سایر شرکت ها انجام گردید.
بنيانگذاران با اعتقاد به اصل مشتری مداري و با تكيه بر تجربيات ارزشمند خود، راه خدمت بيشتر به جامعه مديريت كشور را فراهم نمودند. راهبران توسعه آراد بر این اصل معتقد است كه، به كارگيري روش‌هاي مديريتي جديد، مستلزم تحول سازمان ها در تمامی زمينه‌ها بوده و بايد اين روش‌ها، تمامي فرآيندهاي سازمان را متاثر نمايد. به همين دليل محور پوياي سازمان را بر آموزش قرار داده تا از اين طريق موجب ايجاد نگرش‌هاي جديد گرديده و سپس در تمام سطوح سازمان رفتار بهبود يافته را با نگرش يك سيستم یادگیرنده پي‌گيري نمائيم.
سيستم‌هاي مديريت، زماني موجب ارتقاء توان رقابت، سودآوري، رضايت طرف های ذینفع (مانند سهامداران، مشتریان، کارکنان و …) و رفع مشكلات سازماني مي شوند كه فرآيندهاي سازماني در قالب يك سيستم يكپارچه با استفاده از روش‌هاي نوين و علمي متحول شده و تمامی سطوح سازمان و در راس آن مديريت ارشد با اعتقاد كامل پذيراي آن گردند.
باعث افتخار است که راهبران توسعه آراد به دليل نتیجه بخش بودن پروژه هاي قبلي در صنايع مختلفي همچون خودرو، قطعه سازي، چوب، عمران، تاسیسات و تجهیزات، نفت و پتروشیمی و گاز، دریایی، پليمر، صنايع فلزي، الكترونيك و كامپيوتر، درمانی، صنایع کانی، غذايي و دارویی و خدمات مهندسي و آموزشی و … از توان اجرایی بالايي برخوردار گشته و جايگاه خود را در عرصه خدمات به جامعه پيدا نموده است.